|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:29 | 06.20.2024

Шість родин загиблих героїв з Чернігівщини вирушили на відпочинок до Туреччини

Як повідомив Чернігівський обласний військовий комісаріат, днями на оздоровлення та відпочинок до Туреччини відбули 200 членів родин загиблих українських героїв.

Screenshot 43Це члени родин військовослужбовців Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів України, які загинули за свободу і незалежність нашої країни на Донбасі. Упродовж 7 днів члени родин загиблих військовослужбовців відпочиватимуть та оздоровлюватимуться в курортній Анталії. Також на українців чекає насичена екскурсійна програма історичними місцями Туреччини.

Переліт учасників в обидві сторони, проживання, харчування та відпочинок — всі витрати забезпечуються Урядом Турецької Республіки, який є ініціатором даної програми щодо піклування про родини загиблих українських військовослужбовців. За 5 років реалізації цієї ініціативи, Туреччина запросила на оздоровлення та реабілітацію вже понад 800 членів сімей українських захисників.

Проводжаючи чергову групу українців до Туреччини заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко та Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні пан Ягмур Ахмет Гульдере побажали їм гарного відпочину, радості, натхнення та запевнили, що співпраця між нашими країнами продовжуватиметься й надалі.

Screenshot 44— У нас сьогодні важлива гуманітарна акція. Ми проводжаємо на відпочинок до Туреччини групу українських громадян, які на жаль, втратили своїх рідних внаслідок російської агресії проти України. Дякую пану Послу та Турецькій Республіці за постійну підтримку нашої країни. Дуже важливо, що саме через такі кроки зміцнюється дружба між нашими народами. Завдяки таким гуманітарним акціям між Туреччиною та Україною існує масштабна військова та військово-технічна співпраця, — наголосив Анатолій Петренко.
Серед учасників оздоровчого туру — рідні загиблих військових зі всієї України.

Завдяки плідної співпраці Чернігівського обласного ТЦК та СП із відомими громадськими організаціями Чернігівщини – «Єдина родина Чернігівщини» та «Родина воїна» до складу групи увійшло 6 родин із нашої області.

 

Схожі матеріали (за тегом)