|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:51 | 06.20.2024

Обговорено стан ліквідації заборгованості по заробітній платі

Стан ліквідації заборгованості по заробітній платі обговорили на засіданні регіонального штабу.

Screenshot 25Під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції Олега Трейтяка відбулось третє в цьому році засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби Чернігівської області рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

«Державні виконавці Чернігівщини роблять все аби забезпечити примусове виконання судових рішень відносно соціально незахищених категорій громадян – мова про працівників, заробітна плата яких є єдиним джерелом доходу, а роботодавець має невиплачену заборгованість перед працівником», - зазначив на засіданні очільник обласного управління юстиції.

Він повідомив, що з початку 2019 року відділами ДВС стягнуто більше 3 мільйонів гривень, що складає 24 % від загальної суми, що підлягала стягненню. Такий показник свідчить про те, що державні виконавці активно відпрацьовувати виконавчі провадження даної категорії.

Ігор Бондарев, в.о. керівника Управління державної виконавчої служби, поінформував, що станом на 15 квітня 2019 року на примусовому виконанні перебуває 924 виконавчі документи на загальну суму 9 495 693 гривні.

Залишаються підприємства-боржники, заборгованість по заробітній платі яких складає 75 % заборгованості від залишку, а це - 7 097796 гривень боргу:

- ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» (4 290 317 гривень);

- ДП "Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння" (2 807 479 гривень).

Про стан виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами з підприємств-боржників, що перебувають у процедурі банкрутства, доповів начальник відділу з питань банкрутства Олександар Дікан.

Метою діяльності регіонального штабу є забезпечення належного виконання вимог Закону України «Про виконавче провадження» під час виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими.

Схожі матеріали (за тегом)