Ще один магазин працюватиме за «дякую»!

У №25 від 18 червня 2020 року газета «Чернігівщина» писала про чернігівську волонтерку Юлію Гребнєву, яка започаткувала перший на Придесенні магазин, у якому можна придбати дорослий та дитячий одяг, іграшки, книжки, товари домашнього вжитку і розплатитися за все одним-єдиним словом «дякую».

На початку червня відокремлений підрозділ безкоштовного магазину відкрив свої двері у Семенівці. А 29 червня в урочистій обстановці відкриття відбулося у Любечі. Ще два тижні тому Юля розповідала, що це її мрія, аби таких магазинів було більше в області, а потребуючих людей менше. А сьогодні ця мрія стає реальністю…

1lubech

«Це для нас дуже знакова подія!, - щиросердно радіє Юлія. - І я готова допомагати кожному, хто зацікавиться і захоче приєднатися до нашого соціального проекту. У Любечі соціальний магазин запрацював завдяки спільним зусиллям команди ГО «ДякуЮ» та соціальної служби Любецької сільради. Одразу знайшлися і перші благодійники. Ми, звісно, речі привезли. І перші клієнти завітали. Радувала дружня і доброзичлива атмосфера. Всіх закликаю не бути байдужими і творити добро разом. А це зовсім не важко: потребуєш – візьми, маєш змогу – принеси!». 

1lubmag

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)