|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:03 | 05.28.2024

Призначено голову Бобровицької РДА

Президент України Володимир Зеленський своїм розпорядженням призначив голову Бобровицької райдержадміністрації. Ним став 35-річний місцевий житель Олексій Росколій.

1roskoliy15 червня Олексія Григоровича урочисто привітали колеги – голова Бобровицької громади Тетяна Ковчежнюк та голова районної ради Володимир Ляховенко, побажавши молодому й амбітному керівникові успіхів на новій посаді.

Останні десять років новопризначений голова РДА працював у місцевому аграрному товаристві «Земля і воля». Прийшов у передове господарство області агрономом, а вже за рік став заступником генерального директора.

«Планів багато. Головне – щоб органи місцевого самоврядування працювали спільно та наполегливо. Всі проблемні питання мають вирішуватися невідкладно. А для цього ми повинні працювати як годинниковий механізм – чітко та злагоджено. Щоб досягти поставленої мети, потрібно побудувати конструктивну співпрацю. Посада голови адміністрації не є для мене самоціллю. Моєю мотивацією є щире бажання внести посильний вклад в розвиток району, та покращення рівня життя громади. До цього я закликаю всіх, хто готовий незалежно від політичних переконань та особистих амбіцій працювати на розвиток Бобровиччини!», – наголосив Олексій Росколій.

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)