|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:46 | 08.03.2021

На Борзнянщині затримали лісокрадів

Увечері третього червня під час патрулювання лісових масивів Берестовецького лісництва ДП «Борзнянське лісове господарство» рейдова бригада лісгоспу помітила три саморобні міні-трактори з причепами, завантаженими деревиною.

1lisokrudРухалися вони в напрямку села Комарівка. Працівники державної лісової охорони зупинили транспортні засоби, щоб дізнатися, звідки цей лісоматеріал.

З’ясувалося, що деревина перевозиться без належних документів та уніфікованих засобів маркування. А ще лісоохоронці виявили в межах  лісництва  вісім свіжоспиляних пнів…

Крадіями виявилися жителі села Комарівка. Крім транспортних засобів з деревиною у них були ще й бензопили.

Лісоохоронці викликали на місце події співробітників Борзнянського відділення поліції. А ті вже провели огляд місця події, вилучили транспортні засоби з причепами і деревиною та бензопили. За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відповідальність для лісокрадіїв передбачена ст.64, 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст.246 Кримінального кодексу України. Наразі проводяться слідчі дії.

ДП «Борзнянське лісове господарство» з усією відповідальністю заявляє про те, що  не приховуватиме факти будь-яких порушень лісового законодавства. Всі порушники будуть притягуватися до відповідальності згідно із законом.

В той же час лісівники звертаються до широкої громадськості з проханням повідомляти про випадки зловживань у лісах для швидкого реагування на них лісовою охороною і правоохоронними органами.

Закликаємо всіх свідомих громадян берегти наші ліси, не скоювати в них ніяких правопорушень. Бо відповідати перед законом доведеться не тільки тим браконьєрам, котрі незаконно зрубали дерево, а й тим, хто його перевозив, зберігав чи продавав.

А тому наш спільний громадянський обов’язок – оберігати наші ліси, ці унікальні творіння природи та людської праці.

За інформацією ДП «Борзнянське лісове господарство»

Схожі матеріали (за тегом)