|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:23 | 08.12.2022

Вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни

Сьогодні, 8 травня, в обласному центрі традиційно відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті і примирення напередодні 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

1pokladaГолова обласної ради Ігор Вдовенко разом з головою облдержадміністрації Андрієм Прокопенком та Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком поклали квіти до Братської могили у сквері ім. М. Попудренка та вшанували пам'ять полеглих героїв-захисників хвилиною мовчання.

У Меморіальному заході також взяли участь голова обласної ради ветеранів Анатолій Скуратович та голова Чернігівської міської організації ветеранів війни і праці України Ірина Четвертак.

Незгасна людська пам'ять про колосальні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої катастрофи. Народ України поклав на вівтар вели¬кої Перемоги найдорожче – кожен п'ятий житель нашої країни від¬дав своє життя в ім'я кращої долі своїх дітей, онуків і правнуків. Наш святий обов'язок шанувати та пам'ятати про подвиг дідів і прадідів, усіх, хто боронив рідну землю, бо вони однаково мріяли про те, аби ніколи більше не повторилася війна.

Схожі матеріали (за тегом)