|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:15 | 10.21.2021

Оце так «упорядкували» сквер Слави

Жителі селища Добрянка обурені неправомірними діями буцімто якоїсь ініціативної групи, яка взялася «упорядковувати» сквер Слави біля братської могили воїнів Другої світової війни.

Справа може й добра, але благоустрою передувало варварське спилювання ще живих дерев, посаджених довкола пам’ятника по периметру скверика. А це близько десяти блідолистих тополь,  шість молодих кленів... До того ж, ці дерева ще й захищали людські городи від вітру і куряви, створювали  для людей затишок у спекотний день.

1topoli3

Тим паче, що дозволів на спилювання цих  дерев екологічна служба не давала. Ці дії були проведені з дозволу голови об’єднаної територіальної громади Володимира Миколайовича Ткаченка. На засіданні виконавчого комітету питання по видаленню цих дерев не розглядалося і звернень громадян стосовно цього не було. Дерева зрізані, бездумно розпиляні, не обліковані і, головне, вивезені в невідомому напрямку. Хоча б могли бути використані для потреб громади… 

1topoli1

Люди неодноразово зверталися до голови громади Володимира Миколайовича Ткаченка з приводу такого свавілля, але він ніяк на це не реагує. Кажуть, що  таке неподобство продовжуватиметься і на інших вулицях. А в селищі вже майже нічого й пиляти. Дерева швидко вивозять. Мабуть, на пилораму, яку має Ткаченко в Нових Яриловичах?

1topoli2

Тож просимо компетентні органи відреагувати на цей варварський вчинок. 

 

Від імені жителів селища

Олексій Добрянський

Схожі матеріали (за тегом)