|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:10 | 03.31.2023

Провели Героя до небесного війська

Як ми повідомляли раніше, 3 березня в зоні проведення ООС загинув старший сержант Володимир Черненко, військовослужбовець військової служби за контрактом одного із підрозділів 58 окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського.

В березні 2017-го Володимир підписав контракт і пішов до війська боронити країну та її мешканців від російсько-окупаційних військ. А сьогодні - 6 березня - Воїн повернувся додому у село Мамекине… Назавжди…

На кордоні з Шосткинським районом було організовано зустріч загиблого і супровід за участі представників Новгород-Сіверського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки і поліції, а перед в'їздом до Мамекиного та по всьому селу земляка зустрічав живий коридор зі свічками пам'яті.

Попрощатись із сержантом Черненком прибули особовий ТЦК та СП, військовослужбовці військової частини, де він перебував на службі, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, ветерани ООС (АТО) Новгород-Сіверського району і односельці.

chernenko

Чин відспівування полеглого за суверенітет та незалежність країни здійснив штатний капелан військової частини.

Поховали старшого сержанта Володимира Вікторовича Черненка у рідному селі Мамекине із відданням військових почестей…

Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали свої життя за майбутнє України! Вічна їм Пам'ять…

 

Чернігівський обласний військовий комісаріат

Схожі матеріали (за тегом)