|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:17 | 07.24.2024

Новини з життя громад Чернігівщини

Наприкінці минулого року для медичних закладів Сновська громада за власні кошти придбала комп’ютерну техніку вартістю понад двісті тисяч гривень.

Для потреб структурного підрозділу Сновської центральної районної лікарні за рахунок місцевого бюджету придбали 15 сучасних ноутбуків на загальну суму 211 500 грн. А також бухгалтерія Сновського центру первинної медичної допомоги отримала два комп’ютерних системних блока на суму 30 000 грн. Технічні оновлення – це зручність та більш ефективна робота працівників медичних закладів.

1asnovnouty

Ще одне поповнення, але вже у пожежно-рятувальній частині, — потужний спецавтомобіль українського виробництва, куплений за державні кошти. Транспортний засіб оснащений цистерною на чотири тисячі літрів води та баком на чотириста літрів піноутворювача (для порівняння: у наявних автомобілях пожежної частини об’єм цистерн 2500 та 2800 літрів, піноутворювачі — по 170 літрів).
1asnovpogma
 
У Ніжинській центральній міській лікарні імені Миколи Галицького з’явився ще один мобільний пересувний рентгенівський діагностичний комплекс. Апарат призначений для виконання рентгенівських знімків нетранспортабельних хворих в лікарняних палатах та травматологічних пунктах. Обладнання придбали за кошти державної субвенції.

1aniginaparat
 

У Вертіївській ОТГ популяризують заняття спортом. Місцевих жителів запрошують відвідати нову тренажерну залу, відкриту на базі спортивного комплексу «Громада».

1avertiivka

У Новобасанській ОТГ для комунального підприємства придбали новий трактор (державна субвенція за співфінансування з сільського бюджету), що слугуватиме для вивозу сміття, розчистки снігу тощо.

1anovabasan

У Городнянській громаді продовжують відновлювати місцевий парк — пам’ятку садово-паркового мистецтва.

1agorodnuapark

Схожі матеріали (за тегом)