|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:14 | 06.20.2024

У Жуківці шиють одяг на замовлення

shveya.0104.160

У селі Жуківка, що входить до складу Куликівської об’єднаної територіальної громади, нещодавно відкрили швейний цех. Тепер місцеві мешканці зможуть не тільки відремонтувати свій старий одяг, а й пошити новий на замовлення.

У радянські часи подібні швейні майстерні були мало не в кожному селі. Звичайно, зараз вони вже не працюють, бо, мабуть, втратили свою актуальність. Та в Жуківці вважають по-іншому, саме тому й вирішили відкрити власну швейню. І людям користь, і робоче місце з’явилося. Для цього виділили кімнату в адміністративному приміщенні, де колись була сільська рада. Швачку також довго шукати не довелось.

«Швейню вже відкрили, і вона має попит серед місцевого населення, – розповідають в Куликівській ОТГ. – Громада надала приміщення в оренду. Зараз там працює одна швачка. Жінка буде платити лише за оренду приміщення».

Жуківка – одне з найперспективніших сіл громади. Сьогодні у селі проживає 986 осіб, а в минулому році Жуківка стала рекордсменом серед усіх сіл громади по народжуваності – у 2018 році тут народилося 12 дітей. І це додає оптимізму щодо перспектив розвитку села.

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)