|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:50 | 05.26.2024

У Носівці працюватиме «соціальне таксі»

Носівська об’єднана територіальна громада єдина в Чернігівській області отримала спеціальний транспорт для перевезення людей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Так зване «соціальне таксі» буде возити безкоштовно, але не більше трьох поїздок на місяць.

Носівське соціальне таксі має запрацювати найближчим часом. Наразі вже зроблено оголошення про прийом заявок на перевезення. Залишилося знайти водія та вирішити деякі організаційні питання. Користуватися новою послугою «соціальне таксі» зможе кожен житель Носівської ОТГ, який має особливі потреби. Міська рада буде оплачувати одній особі три поїздки на місяць у межах громади, але якщо їхати треба за межі ОТГ, то замовнику доведеться доплачувати самостійно.

«Для нас це було непросто, оскільки необхідно було виконати низку умов, у тому числі і фінансових зобов’язань, аби у нашій громаді запрацювала служба перевезення людей на візках, – відмітила секретар Носівської міської ради Людмила Недолуга. – Та жителям нашої громади такий транспорт був дійсно потрібен. Про це неодноразово говорили на зустрічах у міській раді мами дітей з особливими потребами. Зверталися із такими проханнями і дорослі мешканці громади, які пересуваються на візках та постійно відчувають обмеження у поїздках на більш далекі відстані».

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)