|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:22 | 02.23.2024

Як перетворити хобі на улюблену роботу, а кравчиню - на пекарку

Новий механізм обслуговування та надання послуг у службі зайнятості  виявився результативним. Клієнтам на шляху до працевлаштування гарантовано індивідуальний підхід та всебічну підтримку кар’єрних радників.

 zaynyatistГанна за фахом фельдшер, працювала медичною сестрою у районній лікарні. Опинившись без роботи, звернулася за допомогою до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості і, власне, на собі відчула переваги нововведень, перебуваючи під супроводом кар’єрного радника. За її словами, на шляху до працевлаштування він допоміг їй зрозуміти свої сильні сторони, подолати психологічні бар’єри, визначити пріоритети.

Спонукав до дії і складений спільно з кар’єрним радником індивідуальний план працевлаштування – комплекс заходів, які мали стати в нагоді на шляху до поставленої мети. Після участі в семінарах «Як розпочати свій бізнес» та отриманих фахових консультацій Ганна вже чітко розуміла, куди рухатись далі. Побудувати власну справу вирішила, перетворивши «хобі» на роботу, яка приноситиме не тільки дохід, а й моральне задоволення. 

Скориставшись для старту виплатою допомоги по безробіттю одноразово, жінка у Ріпках відкрила свою невеличку студію з широким спектром надання манікюрних та інших косметичних послуг. Отож місцевим жителькам тепер не потрібно долати кілометри «за красою», аби зробити манікюр чи макіяж, наростити вії чи пофарбувати брови. Поступово коло клієнтів збільшується, вони в курсі всіх можливостей та пропозицій підприємниці - Ганна активно рекламує свою справу через власну сторінку в соціальних мережах, де можна ознайомитися з повним описом послуг, матеріалів та інструментів, а також знайти фото-звіти виконаних робіт. 

Отож завдяки спільним зусиллям – власним та кар’єрного радника, Ганна змогла знайти своє місце на ринку праці. «Я раджу всім хто зараз перебуває в пошуку роботи, не зволікати, а звернутися за допомогою до служби зайнятості, адже компетентна допомога додає шансів на успіх», - каже вчорашня безробітна, а нині успішна жінка.

Була кравчинею, а стала пекаркою…

Прикладом успішного працевлаштування, що є результатом об’єднання зусиль - власних та служби зайнятості, може похвалитися колишня безробітна з Мени Олена Шугалій.

pekarka

За освітою вона - кравець, понад 10 років працювала на підприємстві з розливу напоїв, а після звільнення довелося звернутися за допомогою в пошуках роботи до Менської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Будучи безробітною, не гаяла часу, активно брала участь в різнопланових заходах та програмах. І в результаті для неї знайшлася підходяща робота у місцевого підприємця. За сприяння служби зайнятості жінка успішно пройшла стажування за професією «пекар» та наразі працює у міні-пекарні «ХлібОк».

За інформацією Обласного центру зайнятості

Схожі матеріали (за тегом)