|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:00 | 07.13.2024

Творча зустріч із редактором газети «Чернігівщина»

У Чернігівській центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського –  справді, неординарна подія. Адже про одне з провідних видань Придесення – обласну газету «Чернігівщина: новини і оголошення» – цікаво розповідав її редактор Сергій Дзюба.

Безперечно, в «Чернігівщині» постійно з’являються гострі, проблемні матеріали, котрі висвітлюють всі аспекти нашого життя. І великий резонанс викликають публіцистичні статті Героя України, видатного аграрія, генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина. 

1aimpreza2

Також Сергій Дзюба представив вісім своїх книг, які вийшли торік і на початку цього року. Особливий інтерес у читачів викликали книга листів «До світла», збірка мандрів «Замість щоденника» і гостросюжетна, пригодницька книга «Справи детектива Самарцева. Ідеальний злочин. Пані кілер», створена за реальними подіями, що відбулися на Чернігівщині. Водночас побачили світ і дві нові збірки віршів Сергія та Тетяни Дзюби: «Голоси двох поетів» – в Іспанії і Болівії та «Береги» – в Румунії.

1aimpreza1

Як президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, Сергій Дзюба урочисто вручив почесну нагороду – Міжнародну літературну премію імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за значну творчу діяльність журналістці газети «Чернігівщина», письменниці Сніжані Божок.

1aimpreza3

У творчій зустрічі взяли участь працівники чернігівських бібліотек, а також – письменники, журналісти, громадські діячі, студенти університетів. 

 

Ярослав Савчин,

прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України