|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:32 | 07.23.2024

Обласна дитяча лікарня — з новим діагностичним обладнанням

До Чернігівської обласної дитячої лікарні за кошти державного бюджету доставлено сучасне діагностичне обладнання загальною вартістю 17,5 млн грн. Йдеться про компʼютерний томограф виробництва Revolution Maxima та пересувний рентгенівський діагностичний апарат Mobyl X-Ray.

Роботи зі встановлення, тестування та введення в експлуатацію комп’ютерного томографа будуть проведені найближчим часом. Потребують додаткового навчання і фахівці для роботи з таким високотехнологічним обладнанням.

Завдяки подібним обновкам лікарі зможуть якісніше й оперативніше здійснювати обстеження пацієнтів, а значить — ефективніше надавати необхідну медичну допомогу.

Обласна дитяча лікарня — це єдиний в регіоні медичний заклад, що надає спеціалізовану медичну допомогу дітям з народження до 18 років. Щорічно тут проходять лікування понад 17 тис. дітей. У чотирьох відділеннях хірургічного профілю виконується більш ніж 3,5 тисячі оперативних втручань, амбулаторно оглядаються понад 60 тисяч пацієнтів.

У закладі чергує бригада лікарів-спеціалістів, які цілодобово надають дітям екстрену медичну допомогу, наявний єдиний в області цілодобовий дитячий травматологічний пункт.

З перших днів повномасштабної війни лікарня опинилася в зоні ураження. Починаючи з 26 лютого та впродовж березня минулого року, територія закладу зазнала кількох авіаударів із застосуванням касетних бомб, що вибухнули у безпосередній близькості до головного корпусу. У результаті були пошкоджені дах та вікна стаціонарних відділень практично на всіх поверхах.

На сьогодні в лікарні замінено пошкоджені віконні та дверні блоки, відремонтовано покрівлю та самі приміщення. Заклад повністю відновив роботу і надає медичну допомогу дітям Чернігівської області.

2023 01 04 likarnia 4

Схожі матеріали (за тегом)