|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:30 | 10.03.2022

У Чернігові ремонтують пологовий будинок

Триває ремонт КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради, який постраждав від уламків при ракетних та бомбових ударах під час повномасштабного вторгнення російських військ. Зокрема, було пошкоджено більше 100 вікон, двері, фасад головного корпусу та дах.

1apologЯк зазначив заступник генерального директора з технічних питань КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради Володимир Вінницький, лікарня приймала пацієнтів з першого дня війни. З 24 лютого в цьому пологовому вже народилося 493 дитини. Лікарі призвичаїлися працювати у воєнних умовах. Наразі тривають роботи по заміні вікон та склопакетів. Ще ведуться переговори з Червоним хрестом, де обіцяють допомогти з ремонтом даху. Планують все завершити до зими.  
Нині тут проводять роботи з відновлення корпусу лікарні – замінюють віконні блоки та двері, облаштовують зовнішні та внутрішні відкоси і підвіконня. Роботи на цьому об’єкті планують завершити до кінця серпня.
За словами начальника управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослава Слєсаренка, для термінової відбудови критичної інфраструктури та проведення першочергових некапітальних ремонтів в області уряд виділив 250 мільйонів гривень. Один із об’єктів – пологовий будинок. Загальна кошторисна вартість - близько 2 млн. гривень.  Всі працюють над забезпеченням належних умов перебування пацієнтів та медиків, щоб лікарня надавала якісні медичні послуги,

Схожі матеріали (за тегом)