|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:13 | 06.12.2024

Наслідки атаки з повітря у Чернігові

Суботній ранок 13 січня для багатьох чернігівців розпочався з пробудження від звуків сирен повітряної тривоги, роботи засобів ППО та гупання від прильотів.

4355646456546367Найбільше дісталося багатостраждальному у часи облоги Чернігова мікрорайону Бобровиця. Жертв серед людей немає, але є значні пошкодження житла у приватному секторі. З убитих росією на місці подій - один собака. Внаслідок влучання уламків російської ракети пошкоджень зазнали 23 приватні житлові будинки і чотири магазини. У багатоквартирному будинку, який розташований недалеко від епіцентру вибуху, побито балконні рами та вікна двох десятків квартир. Знову пошкеджень зазнав непрацюючий з лютого 2022 року магазин "АТБ", який ніби то вже був на завершальній стадії ремонту та навесні планувалося його відкриття.
На місці події створили штаб з ліквідації наслідків атаки росіян. Щоб хоч якось захистити будинки від опадів і морозу, для накриття пошкоджених покрівель невідкладно надавали людям брезент, для вікон - плівку та листи OSB. Як запевнив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако, міжнародні партнери також допоможуть із відновленням власникам постраждалих помешкань.

Схожі матеріали (за тегом)