|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:22 | 02.28.2024

Нідерландські велосипеди для Куликівки

Минулого тижня волонтери з Нідерландів подарували Куликівській громаді 16 велосипедів, три з яких отримали куликівські поштарі.

Хенк Посма, Хенк Йонгстра та Хенк Ян Хофмана проживають в різних частинах Нідерландів, але чоловіків об’єднала спільна волонтерська діяльності у фонді STICHTING OOST WEST KONTAKTEN, і вони активно допомагають Україні. Комунікацію з Куликівською громадою налагодили через БФ «СІВЕРЯНИ».

«Волонтери привезли в подарунок 16 велосипедів, які вручили на площі Куликівки учасникам туристичного клубу «Вогнище». Три велосипеди отримали в подарунок куликівські поштарі», – повідомляють у Куликівській міській раді.

velos

У селищній раді волонтери зустрілися з селищним головою Юлією Постернак, з перших вуст почули про життя громади в період бойових дій.

Волонтери не лише відвідали Куликівку, але й разом з головою громади Юлією Постернак побували у Грабівці та Дроздівці, де на власні очі побачили що несе «руський мир». Особливе враження справив на гостей розбитий Сорочий хутір та розповіді місцевих жителів про події лютого-березня 2022 року. Місцеві жителі розповіли волонтерам, що їм довелося пережити і їх історії не лишили байдужими нікого.

Зі своєї сторони Нідерландські друзі пообіцяли й надалі допомагати Україні та продовжувати комунікацію з Куликівською громадою.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)