|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:06 | 02.24.2024

Дмитро Брижинський відвідав поранених добровольців

З нагоди Дня добровольця начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський відвідав Чернігівський військовий госпіталь, де лікуються та проходять реабілітацію добровольці, які з перших днів війни захищають Україну зі зброєю в руках.

«Подякував нашим хлопцям, які, не чекаючи нікого, взяли до рук зброю і пішли воювати проти російського окупанта. Як у 2014-у, так і з 24 лютого минулого року, – прокоментував Дмитро Брижинський. – Поспілкувався з пораненими захисниками-добровольцями, які проходять лікування та реабілітацію в Чернігівському військовому госпіталі. Поговорили про службу, воїни налаштовані на подальшу боротьбу та нашу перемогу».

brygos2

Принагідно Дмитро Брижинський обговорив із начальником госпіталю полковником медичної служби Олександром Слєсаренком стан забезпечення та готовність шпиталю.

brygos

Начальник госпіталю Олександр Слєсаренко та Дмитро Брижинський

 

«У День українського добровольця ще раз дякую кожному, хто став частиною великої рушійної сили українського війська. Ви – зразок мужності та сміливості, відповідальності та героїзму», – звернувся до добровольців начальник Чернігівської МВА.

 

Віталій НАЗАРЕНКО, фото автора та зі сторінки Дмитра Брижинського

Схожі матеріали (за тегом)