|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:25 | 02.24.2024

Квартири і нагороди - для рятувальників

Службовці авіазагону ДСНС у Ніжині отримали нагороди від держави

kvartyryМіністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив  у четвер ключі від житла десятьом рятувальникам зі Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Урочистості з цієї нагоди та нагородження особового складу відзнаками Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулись у Ніжині, де Міністр перебував з робочим візитом.
Денис Монастирський разом з т.в.о. голови ДСНС Сергієм Круком, головою облдержадміністрації В’ячеславом Чаусом, міським головою Ніжина Олександром Кодолою оглянули авіаційну техніку та ангари для її зберігання й обслуговування, реконструйовані казарми, де проживають службовці частини, обговорили плани щодо розгортання роботи сервісного центру спеціальної авіації саме у Ніжині, а також побудови злітно-посадкового майданчика біля Чернігівської обласної лікарні, розглянули перспективи подальшого будівництва житла для ДСНС.
За словами Дениса Монастирського, розвиток аеромобільної евакуації в Україні — один з пріоритетних проєктів Президента Володимира Зеленського та Уряду України.
— Спеціальний авіаційний загін оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, що базується в Ніжині — один з найкращих підрозділів та особлива гордість Чернігівщини. Особовий склад загону завжди там, де ситуація найскладніша і потребує максимально швидкого реагування, не залежно чи це в Україні, чи за її межами, — зазначив у ході зустрічі з особовим складом САЗ В’ячеслав Чаус. Він висловив вдячність кожному рятувальнику за мужність та відданість обов'язку та передав командиру загону Івану Коробці сертифікат на покращення матеріально- технічної бази частини.

mnsdsry

Схожі матеріали (за тегом)