|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:05 | 03.01.2024

Міністр Олексій Чернишов відвідав Чернігівщину

Реалізація проєктів "Великого будівництва" в медичній сфері, робота центрів вакцинації та розвиток регіону - головні акценти візиту Олексія Чернишова в область.

1ministrУ вівторок в області перебував Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Урядовець відвідав Ніжин, проінспектував об'єкти "Великого будівництва", побував у приймальному відділенні Ніжинської центральної міської лікарні, яке наразі не працює через неточності в проєкті, та центрі вакцинації.
Міністр також оглянув оновлені приміщення відділень Чернігівської обласної лікарні, а також ознайомився із перебігом вакцинації у міському пункті щеплення. Для покращення роботи Центрів та пунктів щеплення прийнято рішення залучити додаткові медичні кадри, а також подовжити години роботи усіх пунктів вакцинації. На сьогодні в області працює 26 центрів масової вакцинації та 115 пунктів щеплення.
На завершення візиту відбулася розширена робоча нарада з керівництвом області та міста, правоохоронцями, очільниками профільних структурних підрозділів ОДА, під час якої мова йшла про наявність кисню в лікувальних закладах та питання тарифів на опалення, а також обговорювались інші проблемні теми та перспективи розвитку регіону.

Схожі матеріали (за тегом)