|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:36 | 08.03.2021

Затоплені Прилуки

12 липня Прилуки накрила негода. Потужна злива миттю затопила вулиці міста, а вітер поламав чимало дерев.

1pryluktop1Без світла лишилося чимало населених пунктів у Прилуцькому районі. За словами місцевих жителів, які ввесь день публікували фото в соціальних мережах, у воді опинилися понад половину вулиць міста. Люди кажуть, що це через засмічені стоки і додають,що «плавають» Прилуки не вперше. Таке трапляється щоразу після сильного дощу.

Цьогорічна погода дивує нас щоденно. То пекуче сонце спалює все навколо, то неочікувана злива заливає «по повній». Саме так сталося в Прилуках: там у понеділок за декілька годин випала така кількість опадів, що на вулицях міста утворилися цілі річки та озера. Опадів було стільки, що зливова каналізація просто не встигала пропускати всю воду, яка своїми потоками несла до неї ще й сміття та зламані гілки дерев, що теж перешкоджало воді вільно стікати. Тому місцевим комунальникам довелося вручну прочищати зливові системи.

«Зливова каналізація не може пропустити через себе таку велику кількість опадів, – прокоментував місцевому телебаченню начальник служби транспорту КП «Послуга» Олег Матвієнко. – Самі ж решітки водоприймальні забиваються рештками рослин і сміттям».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)