|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:35 | 12.07.2021

Не лише словом, а й ділом

У Старій Басані Бобровицької ОТГ відбувся масштабний суботник, який пройшов у рамках двомісячника по благоустрою території.

1subasanЗавдяки керівникам та працівникам ТОВ «Земля і воля», школи-інтернату, місцевої школи, садка, соцпрацівникам, працівникам будинку культури, бібліотеки та старостинського округу причепурили своє село перед початком пасхальних та поминальних днів.

Були проведені роботи та упорядковано території біля Обеліска, адмінбудинку, будинку культури, упорядковані території біля обох шкіл, садка, церкви. Прибрали території кладовищ, висадили замість огорожі туї (куплені за кошти міської ради). Також туї висаджено біля могил Дмитра Власенка, який загинув у зоні АТО, Казаряна та Бєлова, які загинули, захищаючи наше село в роки Другої світової війни.

Староста Лідія Єреп щиро подякувала учням місцевої школи Красноок Юлії, Шамич Вікторії, Кравченко Олександру, Лепесі Богдану, Сірій Яні та Альоні за прибирання центральної вулиці та парку. Також керівництво міської ради висловило щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь у проведенні заходів з прибирання території населеного пункту усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення та благоустрою рідного села.

Схожі матеріали (за тегом)