|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:35 | 01.27.2022

Переворот у водному господарстві

У Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів – переворот. Наталію Грудницьку, яка впродовж трьох років керувала установою і відзначилась її ефективним реформуванням, звільнили з посади.

Як стверджує Наталія Миколаївна, незаконно і до закінчення контракту. На її місце поза конкурсом призначили Олександра Рибалку. Нині він перебуває в статусі виконувача обов’язків. Рибалка тривалий час працював у приватних структурах, не пов’язаних із басейновим управлінням, як-от АК «Київводоканал», ПАТ «Черкаське хімволокно», КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ Фірма «Технова». Останні дві згадані фірми пов’язані з прізвищем олігарха Анатолія Шкрібляка.

 

natgrudУже три тижні як Наталія Грудницька більше не керівник Деснянського басейнового управління водних ресурсів. Незважаючи на те, що цей рік – бика, Державне агентство водних ресурсів підклало їй новорічну свиню.

«Недолуге керівництво Державного агентства водних ресурсів звільнило мене з посади начальника Деснянського БУВР. Брудно, безпідставно, порушуючи всі норми, процедури та мораль, – коментує рішення Наталія Грудницька. – Останнім часом ширилися чутки про те, що я написала заяву на звільнення. Офіційно заявляю – заяву не писала. Принципово!».

Колишня очільниця Деснянського БУВР також заявила про погрози та приниження, які надходили на її адресу від столичного керівництва.

«…контракт мій закінчується в листопаді 2022 року, а моя принципова життєва позиція не дозволяє мені кинути справу «на півдорозі», – пояснила вона відмову покидати посаду достроково. – Та я не шкодую про те, що це закінчилося. Я радію тому, що це було!».

Наталія Грудницька віддала 15 років водній галузі, три з яких вона перебувала на посаді керівника управління.

olrybХто прийшов натомість? У крісло керівника Деснянського БУВР призначили Олександра Рибалку – без конкурсу, з приставкою «виконувач обов’язків».

Про пана Рибалку відомо небагато. Народився 14 листопада 1976 року у селищі Козелець Чернігівської області. У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України, у 2010 році – Чернігівський національний технологічний університет. Має досвід професійної діяльності на керівних посадах на великих підприємствах – АК «Київводоканал» та ПАТ «Черкаське Хімволокно», а також у державних установах. Левову частину професійного досвіду здобував на «Чернігівській ТЕЦ», де працював на різних посадах упродовж 8 shkriblyakроків, в тому числі і її керівником. Як бачимо, новопризначений керманич далекий від водного господарства та питань екології. Більше того – «Чернігівська ТЕЦ», згідно зі звітом екоінспекції, є одним із найбільших забруднювачів в області. Як відомо, ТЕЦ перебуває у комунальній власності громади Чернігова, але перебуває в довгостроковій оренді та управління «Техновою», власником якої є бізнесмен, екс-народний депутат Верховної Ради України V скликання і власник «Agricom Group» Анатолій Шкрібляк.

На Чернігівщині промислова група Шкрібляка володіє аграрними та теплогенеруючими активами, серед яких, зокрема: агрофірми «Агробіоз», «Іванівка АГ», «Червоне-інвест» та «ТехНова» (Чернігівська ТЕЦ) потужністю 210 мВт, яка обслуговує близько 50% споживачів Чернігова.

 

Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі матеріали (за тегом)