|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:42 | 04.24.2026

Бобровицька громада попрощалася з полеглим Героєм

Події Четвер, 13 лютого 2025 08:00

12 лютого на Чернігівщині на центральні площі Бобровиці відбувся мітинг-реквієм, під час якого жителі громади, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими провели в останню дорогу солдата Олексія Горбаньова, який поклав на вівтар української державності найдорожче – своє життя.

1302250

Прощальні промови виголосили в.о. міського голови Геннадій Іванюк та начальник І відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій В’ялий. Вони зазначили, що Олексій Володимирович, не вагаючись, став на захист Батьківщини від російської агресії. Він боровся за рідну землю, за кожного з нас. Відданість та мужність захисника є прикладом для всіх, хто любить Україну.

130225Олексій Горбаньов народився 20 березня 1993 року в селі Бараниківка Біловодського  району Луганської області. Освіту здобував у середній загальноосвітній школі №1 в місті Бобровиця Ніжинського району Чернігівської області. Строкову службу не проходив. Працював на різних посадах на підприємстві ТОВ «Бобровицький молокозавод», останнє місце роботи – ТОВ «Земля і Воля» на посаді робітника залізничної колії.

27.07.2022 року за покликом серця добровольцем долучився до лав Збройних Сил України, щоб захищати Батьківщину та свій народ від російського ворога.

Солдат Олексій Горбаньов брав участь у бойових діях при обороні багатьох українських міст та сіл, виконував складні бойові завдання в Харківській, Запорізькій, Луганській, Сумській, Донецькій областях.

3 лютого 2025 року Олексій Володимирович Горбаньов загинув, виконуючи бойове завдання в Луганській області, під час наступальних дій противника, що супроводжувалися мінометним обстрілом та атаками дронів.

У скорботі залишилися батьки, брати, сестри та син Арсеній.

Востаннє нашому Захиснику віддали військові почесті на кладовищі села Травкине. На честь воїна пролунав військовий салют.