|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:41 | 02.21.2024

«Злодій в законі» відсидить своє

Завдяки активній правовій позиції прокурора Київський апеляційний суд залишив без змін вирок «злодію в законі»

image 20221114142430 1Чернігівською обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення під час розгляду Київським апеляційним судом кримінального провадження стосовно «злодія в законі» на прізвисько «Гега Озургетський» за фактами вчинення замаху на умисне вбивство іноземця та погрози вбивством працівнику правоохоронного органу (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 345 КК України).

У судовому засіданні прокурором доведено, що у 2017 році засуджений, перебуваючи у Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України, у ході конфлікту завдав ножових поранень громадянину Узбекистану. Під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу «Гега Озургетський» погрожував прокурору вбивством. У подальшому, підсудний порушив умови відбування домашнього арешту та втік з України, у зв’язку з чим тривалий час перебував у міжнародному розшуку.
«Злодія в законі» у 2019 році було затримано в одній із країн Європейського Союзу та екстрадовано до України для притягнення до кримінальної відповідальності. Чернігівський районний суд Чернігівської області визнав підсудного винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначив покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі. Ухвалою від 10.11.2022 Київський апеляційний суд залишив у силі призначене «злодію в законі» покарання.

Схожі матеріали (за тегом)