|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:09 | 02.21.2024

«Грошові виплати» від шахраїв

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

343356345Днями до поліції звернулася 51-річна мешканка Бахмача із повідомленням, що з її банківського рахунку зникло близько 24 тисяч гривень. Жінка розповіла поліцейським, що в Інтернеті вона побачила посилання про оформлення «грошової допомоги» та перейшла за посиланням. Там їй запропонували ввести реквізити та секретні паролі картки нібито для оформлення «грошової виплати» від відомої міжнародної організації. Потерпіла виконала ці умови, після чого з її картки зникли кошти. Аналогічних випадків по всій країні дуже багато.
Нині поліція розшукує причетного до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження. Поліція наполегливо рекомендує: по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки. Адже, переходячи за сумнівними посиланнями, ви даруєте зловмисникам свої персональні дані. Завдяки цьому шахраї можуть привласнити всі заощадження з ваших банківських рахунків. Пам’ятайте: інформацію про справжні державні виплати та порядок їх отримання міститься лише в офіційних джерелах.

Схожі матеріали (за тегом)