|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:30 | 02.24.2024

Шахрайські "виплати" - втрати необачним

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих сайтах та у месенджерах.

130922До поліції звернулась 51-річна мешканка Чернігова із повідомленням, що з її банківського рахунку зникло 14 тисяч гривень. Жінка розповіла поліцейським, що на одному із телеграм-каналів вона побачила посилання про оформлення «грошової допомоги» нібито від відомої міжнародної організації. Перейшовши за посиланням, жінці запропонували ввести секретні дані її картки та пароль, під приводом оформлення «грошової виплати». Потерпіла виконала ці умови, після чого з її картки зникли кошти. Нині поліція розшукує причетних до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження.
Поліція наполегливо рекомендує: по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляти жодних відомостей про свої банківські картки. Переходячи за сумнівними посиланнями, ви даруєте зловмисникам свої персональні дані. В результаті чого шахраї можуть привласнити всі заощадження і кредитні ресурси з ваших банківських рахунків. Інформацію про справжні виплати та порядок їхнього отримання потрібно перевіряти лише на офіційних джерелах.

Схожі матеріали (за тегом)