|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:49 | 12.03.2023

За звіряче вбивство дали 11 років

Мешканця Чернігівського району Хаустова Сергія Анатолійовича, 12.01.1976 р.н. засуджено до 11 років позбавлення волі за вчинення умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю

1aavbuВироком Куликівського районного суду Чернігівської області 46-річного чоловіка визнано винуватим у вчиненні умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).
Публічне обвинувачення в суді підтримували прокурори Козелецької окружної прокуратури.
Слідством встановлено, що в листопаді 2021 року мешканець Чернігівського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у присутності трьох малолітніх дітей, наніс своїй співмешканці не менше ста тридцяти ударів в різні частини тіла. Спричинені потерпілій удари завдали жінці сильних фізичних страждань та призвели до розвитку загрозливого для життя стану у вигляді травматичного шоку. Внаслідок заподіяних тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці події, у житловому будинку, в якому проживали з обвинуваченим однією сім’єю. Приводом цьому стали ревнощі.
За вчинене вироком суду чоловіка засуджено до 11 років позбавлення волі.
Наразі вирішується питання щодо оскарження вироку суду у зв’язку з м'якістю призначеного покарання.
Торік в ніч з 14 на 15 листопада у селі Кладьківка Куликівського району Чернігівської області 45-річний чоловік убив власну дружину, матір чотирьох неповнолітніх дітей, 32-річну Ірину. Сварка між 45-річним чоловіком та його дружиною тривала деякий час. 9-річна Катруся намагалася врятувати маму та телефонувала в поліцію, просивши їх приїхати, кричавши, що тато вбиває маму, але правоохоронці тоді вчасно так і не з’явилися.
Убивши жінку, нелюд забрав документи та гроші й втік. 9-річна дівчинка та хлопці 7-ми та 4-ох років, які все бачили на власні очі, оговталися від шоку лише через кілька годин та побігли до сусідів, які вже викликали поліцію. Старший, 15-річний син Ірини, під час вбивства не був вдома, бо навчався.
Вбивця майже місяць переховувався в навколишніх полях, харчувався переважно яблуками, а ночував у стаціонарній ємності з-під добрив, а із настанням морозяної та сніжної погоди чоловік повернувся в село. Він заховався у сараї закинутого господарства неподалік свого будинку. Там його виявили родичі загиблої співмешканки та викликали поліцію, яка затримала нелюда.

Схожі матеріали (за тегом)