|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:27 | 03.26.2023

За хабар - 5 років позбавлення волі

Вироком Ніжинського міськрайонного суду області колишнього начальника одного із відділів Головного Управління Держгеокадастру в області визнано винним у закінченому замаху на одержання неправомірної вигоди, шляхом вимагання, за вчинення в інтересах третіх осіб дій з використанням службового становища (ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 368 КК України).

19072022За принципової позиції прокурорів Ніжинської окружної прокуратури у суді доведено, що обвинувачений, обіймаючи посаду начальника одного із відділів ГУ Держгеокадастру в області, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, у 2018 році вимагав у громадянина неправомірну вигоду у сумі 2000 тисячі доларів США за сприяння у виділенні земельних ділянок на території одного з районів Чернігівської області. У суді своєї вини у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення обвинувачений не визнав. Однак, прокурорами надано суду докази, які у своїй сукупності доводять вину колишнього начальника.
За скоєне його засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна та позбавленням права займати посади пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади на 3 роки. Наразі вирок законної сили не набрав.

Схожі матеріали (за тегом)