|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:02 | 04.17.2024

Вербував жінок у сексрабство

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу іноземця, причетного до торгівлі людьми

1averbunСлідчі поліції області завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організатора сучасної работоргівлі. Чоловіка  викрили міграційна поліція спільно з СБУ. Правоохоронці встановили, що українських жінок вербували для продажу у сексуальне рабство до Німеччини під виглядом працевлаштування на високооплачувану роботу. До організації каналу постачання секс-рабинь за кордон був причетний 29-річний громадянин однієї з країн Євросоюзу. Цю особу розшукував Інтерпол за скоєння кримінального злочину.
Потерпілими від дій зловмисників ставали жінки, які мали фінансові труднощі. Підозрюваний пропонував їм нібито легальне працевлаштування в Європі. Оформлення документів для виїзду за кордон та переїзд до місця роботи здійснювалися коштом работоргівця. Таким чином, жінки потрапляли у боргову залежність від свого майбутнього «роботодавця».
За кожну завербовану та переправлену за кордон жінку зловмисник отримував від своїх закордонних партнерів від 2-х до 3-х тисяч євро.
 У результаті проведених оперативних заходів, правоохоронці запобігли незаконному переправленню за кордон трьох жінок з Чернігова.
За цим фактом поліція відкрила провадження за частиною 2 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років з можливою конфіскацією майна.
Наприкінці минулого тижня слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні та передали його матеріали з обвинувальним актом прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду.

Схожі матеріали (за тегом)