|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:04 | 11.28.2023

Лісокради нарубали на мільйон

Спеціалісти Держекоінспекції області на території Яблунівської територіальної громади Прилуцького району виявили незаконну рубку дерев різних порід.

Прибувши на місце події, державні інспектори встановили, що порубка дерев проведена у поточному році групою осіб із застосуванням бензомоторних пилок та потужної техніки на земельних ділянках лісового фонду, які не надані у постійне користування лісогосподарським підприємствам, а знаходяться на землях запасу Яблунівської сільської ради, що є порушенням вимог ст.ст. 64, 69 Лісового кодексу України та ст.ст. 10, 25 Закону України «Про рослинний світ».
Зі слів очевидців, частина дерев дуба звичайного з місця рубки була вивезена автомобільним транспортом у нічний час в напрямку с. Крутоярівка. Стовбури ж інших зрізаних дерев з порубочними рештками лежали в місцях звалювання дерев. Шкода, завдана лісу сягнула понад 1,1 млн. гривень. По даному факту заяву про злочин та матеріали по справі оформлено та скеровано до правоохоронних органів для встановлення осіб, причетних до незаконної вирубки дерев та відшкодування збитків.

yabrubka

Схожі матеріали (за тегом)