|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:16 | 05.26.2024

Справу Віктора Самодєлка поновили

Справу за звинуваченням у хабарництві колишнього голови Остерської громади Віктора Самодєлка поновили та направили на розгляд до суду першої інстанції. Таке рішення ухвалив 7 грудня Чернігівський апеляційний суд.

samosterЯк інформувало Суспільне Чернігів, ухвалу Козелецького районного суду від 2 вересня 2021 року, якою закрито кримінальне провадження до Самодєлка Віктора Андрійовича про вчинене кримінальне правопорушення передбачене ч. 4 статті 368 КК скасувати та призначити новий розгляд у суді першої інстанції.
Колишнього голову Остерської громади Віктора Самодєлка затримали співробітники СБУ та Держбюро розслідувань 12 листопада 2020 року біля його дому. Його підозрювали в отриманні 630 тисяч гривень хабаря, які він вимагав від підприємця за укладення договору підряду на капремонт стадіону в Острі. 2 вересня кримінальне провадження стосовно Віктор Самодєлка закрили у зв'язку з порушенням строків досудового розслідування. З повторним відкриттям провадження захисники Віктор Самодєлка Денис Записний та Андрій Доманський не погоджуються, утім кажуть — зможуть довести у суді, що хабар їх підзахисний не вимагав.
"Ми задоволені тим, що фактично ми зможемо довести в суді, що це була провокація. Оскільки, якщо ви подивитесь на викривача у даній справі, він проходить як викривач-заявник в інших кримінальних провадженнях. Тобто це є професійний провокатор. Я думаю, що це була на той час політична ситуація", — розповів Андрій Доманський.
Віктор Самодєлок очолював Остер з 2015 року по 2020 роки. Торік на посаду міського голови не балотувався.

Схожі матеріали (за тегом)