|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:29 | 08.12.2022

Екоінспектора судитимуть за хабар

Чернігівською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно одного із державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області за  фактом отримання неправомірної вигоди (ст. 368 КК України).

ekoinspУ ході досудового слідства, яке проводилося слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернігові) територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, за процесуального керівництва прокурорів обласної прокуратури, установлено, що у липні поточного року службовець Державної екологічної інспекції одержав неправомірну вигоду від керівника одного із сільськогосподарських  підприємств Чернігівського району за лояльне ставлення під час проведення перевірки та подальше невтручання у господарську діяльність.
44-річного посадовця затримано безпосередньо на місці вчинення кримінального правопорушення. Під час проведення невідкладного обшуку слідчим спільно з прокурором у нього виявлено та вилучено 10 000 грн., отриманих як неправомірна вигода.
Судовий розгляд вказаного кримінального провадження здійснюватиметься Козелецьким районним судом Чернігівської області.

Схожі матеріали (за тегом)