|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:54 | 02.01.2023

Знущання заради «лайків»

На Чернігівщині в місті Ічня підлітки знущалися над 82-літньою самотньою бабусею заради вподобань у популярній серед молоді соцмережі ТікТок. Хлопці лякали стареньку, а її реакцію знімали на телефон. Після чого виклали своє відео у групі.

1babasiНа декількох відеороликах, які потрапили до мережі, хлопці відверто знущалися з бабусі. Вони лякали її свічкою, заглядали у вікна – і це при тому, що всі ці «дійства» відбувалися вночі. Лежали на її ліжку, курячи цигарки, і пропонували покурити марихуану самій бабусі. На відео видно, що бабуся була в істериці і весь час кричала. Події відбувалися, скоріш за все, навесні чи взимку, бо на відео видно, що хлопці одягнені в теплі куртки. А нещодавно ті ж підлітки виклали ще одне відео, як вони приносять цій бабусі пакет з продуктами. Напевно, таким чином хотіли загладити свою провину.

Працівники поліції вже становили осіб, які знущались над бабусею. Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2. ст.296 ККУ (хуліганство, вчинене групою осіб). Всім причетним вже виповнилося 14 років, тому якщо їхню провину доведуть, то їм загрожує до 4 років позбавлення волі.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)