|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:20 | 07.17.2024

Яка позиція нардепів щодо ринку землі?

Учасники «Земельного форуму», який проходив у Чернігові, звернулися до народних обранців, що представляють Чернігівську область у Верховній Раді з закликом не підтримувати законопроект про запровадження ринку землі, повідомляє інформаційне агентство «АgroNews.ua», з посиланням наval.ua.

Як повідомив віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Якуб, зразки заяв з пояснювальними записками будуть відправлені на електронні адреси 10-ти народним депутатам.

1aYakuba

«Виходячи з того, що рішення про продаж землі прийматиме безпосередньо Верховна Рада, ми вирішили звернутися до представників саме нашої області. Місяць тому був проведений Круглий стіл на цю тему і ми бачимо, що попри різну партійну приналежність депутати розуміють ризики прийняття такого законопроекту. Підписавши та оприлюднивши таку заяву, або ж навпаки – її проігнорувавши, народні депутати покажуть своє реальне відношення до цього питання».

Зразки заяв направлятиме депутатам Чернігівська обласна рада електронною поштою. У списку 6 мажоритарників: Антон Поляков, Валерій Зуєв, Олег Семінський, Валерій Зуб (усі «Слуга Народу»), Валерій Давиденко, Борис Приходько (обидва самовисуванці). Та 4 депутати, що пройшли до ВРУ по списках політичних партій: Валерій Дубіль, Андрій Пузійчук (обидва «Батьківщина»), Сергій Гривко та Павло Халімон (обидва «Слуга Народу»).

Схожі матеріали (за тегом)