|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:11 | 07.13.2024

Триває відбудова інфраструктури

В області тривають першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

1infra10 травня у Чернігові та Чернігівській громаді фахівці проводили обстеження та експертизи житлового фонду, що постраждав унаслідок російського вторгнення, фіксували руйнування. У с. Новоселівка Чернігівської громади  тривала розчистка майданчика для організації тимчасового модульного містечка та облаштування під’їздів до нього. Тривають роботи з відновлення газопостачання у м. Чернігів, зокрема у мікрорайоні Бобровиця, де було знищено газорозподільче обладнання.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху.
На трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин дорожники завершували роботу над спорудженням тимчасового об’їзду через один зі зруйнованих мостів у Ніжинському районі. На іншій ділянці цієї ж траси провели ямковий ремонт покриття на 75 кв. метрах.
Продовжувалися роботи і на шляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. На двох ділянках тут провели ямковий (612 кв. метрів), ще на одній — аварійний суцільний ремонт.
На трьох ділянках автошляху Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч провели ямковий ремонт, відновивши 185 кв. метрів покриття.
Ямковий ремонт провели і на трасі М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ (185 кв. метрів)
Ямковий ремонт (328 кв. метри) та аварійний суцільний ремонт також провели на трьох ділянках дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі.
На дорозі М-01 Київ — Чернігів дорожники продовжували земляні роботи, вкладали щебенево-піщану суміш.

Схожі матеріали (за тегом)