|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:09 | 10.28.2021

На Бобровиччині розібрали міст

На автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у селі Нова Басань Новобасаньскої ОТГ проводяться роботи з капремонту мосту через річку Недра.

1nedraСтарі зношені конструкції демонтовані. Згодом будуть встановлені нові стояни та прогонова будова. Далі буде влаштовано мостове полотно, встановлені мостова та перильна огорожі, зроблене покриття тротуарів, улаштування конусів, сполучень мосту з підходами та сходів.
Міст був зведений у 1960 році, у 1980-му його реконструювали. Його довжина - 19,3 метри, матеріал - попередньонапружений залізобетон.
Об'їзд місця виконання дорожніх робіт здійснюється по тимчасовій дорозі, зведеній поруч зі старим мостом.
Підрядна організація - ТОВ "СП "Автострада".
Нагадаємо, у 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Дорога ремонтується в рамках державного інвестиційного проєкту "Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог".
Протяжність дороги по території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.
Дорога була побудована у 1965-1980 роках. Вже тривалий дорога час була непридатна до сучасного транспортного навантаження. Старий дорожній одяг вже давно втратив несучу здатність. В процесі капітального ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам по габаритам та вантажопідйомності.

Схожі матеріали (за тегом)