У Любецькій ОТГ з’явиться заправка

Тривалий час на території Любецької громади не було автозаправної станції, і людям задля того, аби заправити своє авто, потрібно було їхати до найближчої АЗС у Чернігів, Славутич або Ріпки. Це приносило чимало дискомфорту мешканцям та гостям Любеча. Саме тому керівництво громади після тривалих перемовин все ж таки залучило інвестора, який погодився побудувати АЗС на території громади.

Проблема з відсутністю в громаді АЗС дійсно була, і проведене нещодавно опитування мешканців громади в рамках виконання домашнього завдання по проєкту Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (GlobalCommunities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), показало, що питання АЗС – досить болюче для мешканців всієї громади.

1azslub

«Найважливішим аспектом у становленні та розвитку спроможності Любецької територіальної громади в першу чергу є бачення її майбутнього із високою якістю життя та комфортними і безпечними умовами проживання, з розвитком інфраструктури та фінансовим забезпеченням, – говорить голова Любецької ОТГ Сергій Пінчук. – Наші мешканці громади, а часто й гості Любеча нарікають на відсутність на території громади АЗС, бо не раз ставали заручниками дуже неприємних ситуацій із заправкою. Тому ми вирішили змінити цю ситуацію. Було проведено безліч перемовин, перш ніж нам вдалося досягнути головної мети – залучення інвестиційного ресурсу для будівництва АЗС. Ми дуже відповідально підійшли до вирішення даного питання. Саме реалізація унікального проекту нашої Любецької громади з впровадження геоінформаційних ресурсів для аналізу та ефективному використанню ресурсів, допомогли нам підібрати необхідну земельну ділянку, яка відповідає всім технічним, санітарним та інфраструктурним критеріям під будівництво АЗС, яке буде пропонувати три види палива. І це ж не тільки буде об'єкт інфраструктури, це ще й додатково нові робочі місця, та надходження до місцевого бюджету».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото Любецької громади

Схожі матеріали (за тегом)