|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:43 | 02.21.2024

Спілка письменників нагородила Тетяну Дзюбу

Відома українська письменниця, літературознавець, науковець, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, академік Тетяна Дзюба отримала нагороду Національної спілки письменників України – це медаль «Почесна відзнака». 

Пані Тетяна – багато років трудиться на письменницькій ниві. Її книги побачили світ в Україні, США, Іспанії, Канаді, Швеції, Туркменістані, Сербії, Чехії, Румунії, Польщі, Болгарії, Казахстані, Білорусі, Македонії, В’єтнамі, Болівії, Киргизстані та інших державах. Її твори перекладені вже 80 мовами світу та надруковані в провідних часописах 50 держав. Також вона відома і як висококваліфікований перекладач, журналіст, журналістикознавець, автор пісень та критик. 

1atdzuba 1apochvidz

Нині, за дорученням голови Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського, престижну нагороду Тетяні Дзюбі вручив відомий український письменник, державний і громадський діяч Віктор Терен, який із цієї нагоди приїхав до Чернігова та побував в офісі газети «Чернігівщина», яку очолює чоловік пані Тетяни – Сергій Дзюба.   

 

Ярослав Савчин