|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:17 | 02.24.2024

У Чернігові буде дитяча літературна школа

Вашій дитині від 7 до 15 років? Вона пише вірші, прозу або майстерно вигадує неймовірні оповідки? Тоді вам до нашої літературної школи, де талановиті діти опановуватимуть літературну майстерність під керівництвом відомих українських письменників.

1aalitsПри бібліотеці ім. М. Коцюбинського може з’явитися дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко». Це стане можливим, якщо чернігівці підтримають проєкт на спільнокоштовій платформі «Big Idea» Проєкт є логічним продовженням літературної школи «Цвіт папороті», яка проходила в Чернігові влітку минулого року. Після завершення проєкту анонсувалося його продовження, зокрема і у форматі дитячої літературної школи. Якщо проєкт вдасться реалізувати, талановиті школярі (в тому числі й діти з особливими потребами) зможуть навчатися літературної майстерності у відомих українських письменників (Сергія Пантюка, Ганни Арсенич-Баран, Валентини Михайленко та ін.). Кращі твори учнів увійдуть до збірки, яку планується видати за результатами роботи школи. Також діти вчитимуться ілюструвати власні твори та опанують ази акторської майстерності та публічних виступів.

Тож запрошуємо підтримати проєкт усіх, хто бажає, аби чернігівські дітлахи мали змогу розвивати свої таланти. Навчання у школі буде безкоштовним.

Тож підтримавши проєкт фінансово, навіть невеликою сумою, ви даєте можливість обдарованим дітям Чернігова, в тому числі й з соціально незахищених верств, розвивати та реалізувати свої літературні таланти.

Підтримати проєкт можна за посиланням https://biggggidea.com/project/dityacha-literaturna-shkola-koshlatij-borushko/

Здійснимо дитячі мрії разом!

 

Довідка

Борушко Кошлатий – чарівний коник, персонаж чернігівської билини XII ст., прототип відомого Горбоконика, який допомагає своєму господарю.