|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:45 | 06.13.2024

«Сонячне і дощове»

Так називається антологія віршів журналістів Чернігівщини, яка днями вийшла до професійного свята.

sunrainТаку збірку на Придесенні видано вперше з ініціативи відомого журналіста та редактора «Вісника Ч» Сергія Народенка. А збирала і упорядковувала поезії, написала передмову член НСЖУ Наталія Авер’янова. У книжці представлено вірші близько 60 журналістів, зокрема Дмитра Іванова, Леоніда Горлача, Сергія Дзюби, Тетяни Дзюби, Миколи Будлянського, Віктора Божка, Сніжани Божок, Наталії Потапчук…

Збірка надрукована в поліграфічно-видавничому комплексі «Десна». Її обсяг – 230 сторінок. Книжка виглядає дуже ошатно – якісний папір, тверда обкладинка. Напередодні Дня журналістики примірники антології вручили авторам у редакції «Вісника».

Безперечно, це – важливий і цікавий проект, адже наші колеги – люди напрочуд талановиті. Добре, що підтримали й молодих обдарованих авторів, які ще навіть не мають власних поетичних збірок.

До речі, твори журналістки обласної газети «Чернігівщина: новини і оголошення» Сніжани Божок надруковані не лише в цій антології. Також її оповідання нещодавно вийшли в журналі Національної спілки письменників України «Дзвін» у Львові.

 

Сергій КВІТНИЦЬКИЙ