|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:56 | 04.01.2023

Благодійна допомога медзакладам

22 квітня наша область отримала 6 кисневих концентраторів в рамках співробітництва з міжнародним благодійним фондом “Карітас України”.

1blagopОбладнання було придбане за кошти партнерів ПрАТ «Абінбев Ефес Україна». Представник цієї компанії Євген Ворожко взяв участь у передачі концентраторів. Допомога дуже актуальна в часи пандемії. Пацієнти обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб та обласної психоневрологічної лікарні  отримають таку необхідну кисневу підтримку і шанс швидше одужати. Кисневі концентратори “Біомед” сертифіковані в Україні та користуються попитом серед медичних закладів. Прилад забезпечений всіма необхідними датчиками, які дозволяють більш точно планувати і контролювати процес лікування. Кисневу підтримку одночасно можуть отримувати двоє пацієнтів.
Це вже третій гуманітарний вантаж, який отримує область в рамках співпраці з благодійною організацією "Карітас України". Раніше цей благодійний фонд передав соціальним закладам області 15 тонн сертифікованих та якісних засобів для прання і прибирання, а медичним працівникам Чернігівської обласної лікарні - засоби індивідуального захисту.

Схожі матеріали (за тегом)