|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:41 | 12.07.2022

Лікарня поповнилася новим обладнанням

Днями Корюківська центральна районна лікарня отримала сучасне медичне обладнання, яке значно покращить якість надання медичної допомоги пацієнтам.

Для реанімаційного відділення придбані приліжкові монітори пацієнта для контролю та моніторингу основних фізіологічних параметрів у дорослих та дітей. Це кардіограма, частота дихання та пульсу, насиченість крові киснем, температура, та інші необхідні параметри. Вартість обладнання – 140 тисяч гривень. Всі монітори пацієнта будуть підключені до комп’ютера, що дасть змогу на відстані контролювати стан здоров’я одночасно шести хворих.

Акушерсько-гінекологічне відділення отримало іригаційний насос для лапароскопічних операцій. Оптимальне регулювання тиску і параметрів потоку забезпечує полоскання тканин і ефективну аспірацію рідини під час лапароскопічних процедур. Кошти на обладнання виділили з районного бюджету.

1korobla

Інфекційне відділення КНП «Корюківська ЦРЛ» отримало новітній кисневий концентратор NewLife, виробництва США. Кисневий концентратор дозволить лікарям надавати якісну медичну допомогу хворим з ураженням легенів, в тому числі хворим на COVID-19. Вартість кисневого концентратора – 120 тисяч гривень. Кошти виділені з обласного бюджету.

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)