|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:03 | 06.20.2024

Приховані арсенали залишили окупанти

СБУ провела новий «рейд» у прикордонних районах Чернігівщини та виявили заховані арсенали, які там залишили російські окупанти

1aaboepr1222Служба безпеки встановила місцезнаходження нових схронів з російськими засобами ураження в результаті контрдиверсійних заходів у прикордонних районах Чернігівської області. Приховані арсенали окупанти залишили під час їхньої втечі з північних регіонів України від контрнаступу Сил оборони.
Серед вилученого – десятки ящиків з реактивними снарядами та пострілами до протитанкового озброєння. В одному з населених пунктів Менської територіальної громади виявлено майже 300 артилерійських боєприпасів, у тому числі до реактивних систем залпового вогню «Град». У лісосмузі поблизу обласного центру співробітники СБУ знайшли понад 100 одиниць зарядів до ручних протитанкових гранатометів. Крім цього, у Чернігівському районі на колишньому блокпосту російських загарбників виявлено танковий кулемет Калашникова та понад 1,5 тис. набоїв до нього. А під час оперативно-профілактичного відпрацювання Корюківського району у покинутій будівлі знайдено реактивну протитанкову гранату РПГ-26 і майже 300 набоїв різного калібру.
Наразі всі вилучені бойові засоби ураження передано підрозділам Збройних Сил України.

Схожі матеріали (за тегом)