|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:26 | 04.01.2023

Голиця знову програв!

Столичний апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким повністю відкинуті всі позовні вимоги столичного мільйонера та фігуранта гучних корупційних скандалів Михайла Голиці до редакції газети «Чернігівщина», котра у вересні 2020 року опублікувала інтерв’ю з власником ТОВ «Плиски Агро» Валерієм Новицьким. У ньому аграрій, зокрема, розповідав про взаємозв’язки голови Плисківської сільської ради Марини Вірко та Михайла Голиці, земельні справи та багато іншого.

sudusСтоличний Апеляційний суд зробив редакції «Чернігівщини» подарунок до Дня журналіста! Мультимільйонер, екс-столичний забудовник Михайло Голиця програв позов до нашого видання. Пан Голиця хотів здерти 100 тисяч моральної шкоди, натомість відшкодує нам всі юридичні витрати і заплатить компенсацію.

Відмовляючи в задоволенні позову, суд першої інстанції виходив із того, що поширена інформація про Михайла Голицю є оціночним судженням, а позивачем не доведено протиправності написаного. Суд зробив висновок, що позивачем не було доведено, що вказана ним інформація стосується саме його та є недостовірною.

«Такі висновки суду першої інстанції є законними та обґрунтованими, відповідають встановленим по справі обставинам», – йдеться у постанові Апеляційного суду.

До речі, 6-го червня ще один відповідач у справі – ТОВ «Плиски Агро» – святкувало 16 років з дня заснування. Тож вітаємо принагідно і його співвласника Валерія Новицького, якого пан Голиця також зазначив одним із відповідачів. У цій країні гроші, на щастя, вирішують не все, а вільна преса може писати правду.

 

Віталій НАЗАРЕНКО

 

До теми:

Валерій Новицький: «Я виріс під солом’яною стріхою, тому знаю життя»
Підпали як спосіб політичного тероризму
Історія як спосіб шантажу
Свавілля «удільних князьків»: поселення прабатьків – під плуг
У Борзну повернулися 90-ті
Бояться «Чернігівщини», як нечистий ладану

Схожі матеріали (за тегом)