|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:40 | 04.01.2023

Прикордонні громади Чернігівщини отримали 50 тонн борошна

П’ять громад Чернігівщини отримали по 10 тонн борошна. Це гуманітарна допомога, яку направила Асоціація міст України.

"Асоціація міст України розуміє як непросто сьогодні прикордонним громадам Чернігівщини. Саме тому голова АМУ Віталій Кличко сприяв виділенню з гуманітарного штабу Києва 50 тонн борошна. Цю допомогу отримали п'ять громад, що межують з країною-агресоркою: Городнянська, Корюківська, Новгород-Сіверська, Семенівська, Сновська", - зазначив Микола Силенко, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення АМУ
Після початку повномасштабного вторгнення Росії значно порушилися логістичні ланцюжки, зазначають у Корюківській міській раді. Мережеві супермаркети перестали працювати, а на полицях магазинів був обмежений перелік продуктів, переважно місцевого виробництва. Гостро відчувався дефіцит хліба, адже потребу задовольняли виключно місцеві пекарні. За короткі строки було відновлено роботу старих млинів на кількох аграрних підприємствах. Вони намагалися намолоти достатньо борошна для громади.
З метою запобігання у майбутньому подібних випадків, у громадах створюють запас борошна та дріжджів на випадок дефіциту цих товарів.

borosno

Схожі матеріали (за тегом)