|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:25 | 04.17.2024

Прощання із Віктором Миколайовичем Буцем Прощання із Віктором Миколайовичем Буцем

Бобровиця навколінці зустрічала і до кладовища проводжала загиблого земляка-офіцера Віктора Буца

На війні він командував танковим взводом першого танкового батальйону.

Під розбитим танком і знайшли побратими його понівечене ворожим снарядом мертве тіло. Убитий офіцер пролежав там кілька діб, поки не вщухли «ураганні» обстріли.

Материне ж серце відчуло біду 14 травня, коли син не вийшов на зв'язок. Згодом з’ясувалося, що саме того дня і загинув її син, за 19 днів до 45-річчя.

Осиротіли його мати Парасковія Миколаївна, дружина Наталія Леонідівна, старшенька доця Каріна (піде в 10 клас) і меншенька Юля, яку одинока мама поведе в перший клас.

Проводжати старшого лейтенанта Віктора Буца в останню дорогу прийшло дуже багато односельців, приїхали побратими з танкового батальйону на чолі з командиром, воїни територіального центру комплектування, керівники Бобровицької міськради і об’єднаної громади, представники установ і трудових колективів.

1abuc1

На траурній церемонії зі сльозами на очах говорили виступаючі про загиблого героя. А його класна керівниця Ольга Василівна Ярмоленко, обливаючись сльозами, згадувала, яким здібним і дисциплінованим був учень Віктор Буц. Поминальну панахиду відспівали четверо священників Православної церкви України. Поховали воїна під похоронну мелодію і військовий салют.

1abuc2


Бобровицька міська рада від імені депутатів і працівників виконавчих органів, від усієї Бобровицької об’єднаної територіальної громади висловлює глибоке співчуття рідним і близьким героя Віктора Миколайовича Буца з приводу його загибелі. Пам'ять про героїчного воїна вічно житиме в серцях вдячних земляків.


 

Григорій ЗАГРЕБЛЯ, фото автора

Схожі матеріали (за тегом)