|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:42 | 08.12.2022

Нехаївці - амбулаторію, обллікарні - апарат ШВЛ

На Чернігівщині на один сучасний медичний заклад стало більше – у селі Нехаївка Коропської громади відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

nexaivkaОб’єкт у Нехаївці збудований за активної підтримки громади – із витрачених майже шести мільйонів гривень, близько 600 тисяч — кошти місцевого бюджету. Для медиків та відвідувачів створені всі комфортні умови. Заклад устаткований комп’ютерною технікою і сучасним медичним обладнанням, відповідає вимогам доступності та інклюзивності.

shvlА до обласної лікарні Укрексімбанк передав апарат штучної вентиляції легенів «Mindray». Представники філії АТ «Укрексімбанк» передали медичне обладнання для лікування хворих на COVID–19 в КНП «Чернігівська обласна лікарня» 3 грудня. Апарат штучної вентиляції легенів «Mindray» буде застосовуватися для забезпечення оперативного втручання у торакальному відділенні лікарні, а також для надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID–19.
За словами гендиректора обласної лікарні Андрія Жиденка, у нинішню хвилю пандемії набагато більше пацієнтів потребує кисневої підтримки, тому допомога меценатів є своєчасною та вкрай необхідною.
Потреба в апаратах штучної вентиляції легенів під час пандемії СOVІD–19 залишається високою, оскільки кисневі концентратори дозволяють справлятися з дихальною недостатністю та ускладненнями коронавірусної хвороби – гіпоксією. Оснащення лікувального закладу додатковими концентраторами допоможе рятувати життя людей з низькою сатурацією й кисневою залежністю.

Схожі матеріали (за тегом)