|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:34 | 12.03.2022

Відкрито ще три поліцейські станції

Начальник Головного управління Нацполіції в області Володимир Нідзельський відкрив поліцейські станції у селі Гнідинці Варвинської громади, в Линовиці та у Яблунівці Прилуцького району.

polstanНа відкритті поліцейської станції у селі Гнідинці Варвинської громади були присутні начальник Прилуцького районного відділу поліції Олександр Шульга та селищна голова Валентина Саверська-Лихошва.
– Переконаний, що незабаром всі мешканці громади відчують переваги того, що їх поліцейський завжди буде поряд. Відкриття поліцейських станцій сприятиме максимальному наближенню поліції до громадян, – відзначив Володимир Нідзельський. Того ж дня відчинила свої двері і поліцейська станція в Линовицькій громаді. Начальник поліції області відкрив станцію разом з селищним головою Віталієм Нестерком.
Володимир Нідзельський подякував громадам за створення гідних умов для роботи поліцейських та забезпечення їх усім необхідним.
– Тільки завдяки спільним зусиллям ми можемо досягти нашої головної мети – створити для людей комфортне безпекове середовище та максимально підвищити довіру населення до поліції, – сказав керівник поліції Чернігівщини.
Такожі Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Яблунівці Прилуцького району. За підтримки місцевої влади поліцейську станцію у Яблунівці забезпечили всіма необхідними меблями і оргтехнікою для комфортної роботи поліції.
– Поліцейська станція у громаді – це якісно новий рівень поліцейських послуг та безпеки в громаді. Мешканці громади зможуть у зручний для них час звернутися до поліцейського для розв’язання конкретної проблеми чи отримання консультації чи поради. Що стосується поліцейського, то він у режимі 24/7 житиме у громаді, контролюватиме правопорядок на ввіреній території та швидко реагуватиме на зміни в оперативній обстановці, – сказав Володимир Нідзельський.

Схожі матеріали (за тегом)