|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:18 | 08.13.2022

Вантажівка розвалила міст

У селищі Короп ввечері 26 листопада фура, завантажена 23 тоннами кукурудзи, намагалася проїхати дерев'яним плавучим мостом через озеро Карпівка.

Проте машина застрягла та зруйнувала частину мосту, повністю заблокувавши рух на декілька днів. Перед мостом стоїть знак, який забороняє проїзд вантажним автомобілям, та водій його чи то не помітив, чи просто проігнорував.

fura2

Цей плавучий міст з'єднує район Закороп'є з іншою частиною Коропа, а також із селом Лиса Гора. За словами місцевих жителів, через цей міст проходить найближчий шлях до Десни, і тому тут постійно ходять люди, проте проїзд вантажівок ним заборонений. Також мостом люди ганяли корів на пашу. Як пишуть у соціальних мережах місцеві мешканці, така конструкція підходить лише для романтичних прогулянок рибалок чи закоханих парочок, але явно не для проїзду великовантажних авто. Тож чим керувався водій, коли вирішив, що ця конструкція витримає заповнену вантажівку, невідомо.

fura1

Вантажівка була дощенту забита кукурудзою, яка частково висипалася. Витягти авто з розламаного мосту виявилося досить не просто, тому його закріпили, і перевізник має розвантажити весь товар, аби потім вивезти порожню вантажівку з мосту.

Наразі рух транспорту та пішоходів на даній ділянці дороги припинений. Коли саме фуру приберуть з мосту, поки невідомо. Станом на 30 листопада машина ще була на мосту.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)